Wiele pań, ale także panów twierdzi, że tłuszcz jest złośliwy. Odkłada się tam gdzie nie chcemy a zanika tam gdzie byśmy chcieli. Mamy na to radę. Obecnie można pobrać tłuszcz z miejsc gdzie mamy go w nadmiarze i przenieść w wybrane miejsce. Co to daje? 

Wszystko możliwe

Załóżmy, że chcemy zwiększyć objętość piersi. Możemy oczywiście przeprowadzić zabieg wszczepienia implantów- ale to już chirurgia i wszczepienie ciała obcego, co dla wielu pań jest nieakceptowalne. Nadto wiąże się z relatywnie wysokim kosztem. Poza tym metoda ta nie będzie w żaden sposób wpływała na zwiotczałą skórę. 

A teraz wyobraźmy sobie panią po 3 porodach, która karmiła w sumie przez ponad 20 miesięcy, piersi ma przeciętnej wielkości ale niestety zwiotczałe, nadto na brzuchu i tzw. „boczkach” odłożyło się nieco tkanki tłuszczowej. I tu z pomocą przychodzi nasza metoda. Wykonujemy najpierw liposukcję, tzn. odsysamy tłuszcz z miejsc niechcianych. Potem oddzielamy go od pozostałych materiałów i tkanek które pobraliśmy.

Jeżeli zachodzi taka potrzeba możemy go rozdrobnić przy użyciu specjalnych sitek i… gotowe. Mamy własną tkankę, która służy jako wypełniacz. Ale ma dużo innych zalet. W tkance tłuszczowej znajduje się ogromna ilość komórek macierzystych – które mogą przekształcać się w dowolne tkanki. Dlatego przeszczepy z własnego tłuszczu mają ogromną zdolność regeneracji otaczających tkanek. Jeżeli zastosujemy taki przeczep na twarz, to wizualnie możemy odmłodzić klientkę o 20 lat i więcej…

Zabiegi z Kwel Med Świecie, Bydgoszcz

Możemy przeprowadzić zabieg wolumetryczny- tj, zwiększający objętość, np. modelując zapadnięte policzki, zbyt małe usta lub brwi, ale możemy wykorzystać wyłącznie komórki macierzyste, gdy chcemy uzyskać efekt odmłodzenia be zwiększania objętości. 

Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny – wystarczy delikatne znieczulenie miejscowe. 

Zainteresowało to Państwa? W takim razie zapraszam do przeczytania drugiej części artykułu na naszym blogu już za kilka dni.