Kwel-Med jest placówką medyczną specjalizującą się w urologii oraz medycynie przeciwstarzeniowej i estetycznej.

Kwel-Med a urologia

W zakresie urologii zajmujemy się leczeniem chorób układu moczowo-płciowego w tym: nietrzymania moczu, impotencji, chorób prostaty, nawracających infekcji dróg moczowych, kamicy moczowej. Wdrażamy najnowocześniejsze terapie takie jak laserowe leczenie nietrzymania moczu u kobiet.

W dziedzinie medycyny estetycznej nasz priorytet stanowią: przeciwdziałanie procesom starzenia się skóry, rekonstrukcje zmian w jej obrębie, usuwanie blizn, przebarwień, cellulitu, rozszerzonych naczyń. Specjalizujemy się też w jednej z nowoczesnych gałęzi medycyny – trychologii. W jej ramach leczymy wypadanie włosów oraz problemy skóry głowy.

_DSC7843

Oferta dla Pacjentek i Pacjentów w klinice medycyny estetycznej Kwel-Med

W Kwel-Medzie nie bagatelizujemy żadnych problemów naszych Pacjentów – każdemu przypadkowi przyglądamy się z uwagą i staramy się znaleźć optymalne rozwiązanie. Wiemy, że pozornie błahe sprawy mogą urosnąć do życiowych tragedii. Pacjentów traktujemy bardziej jak przyjaciół niż klientów. Nie ma dla nas tematów tabu , niemądrych pytań ani problemów banalnych. Dyskretnie pomagamy w kłopotliwych sytuacjach, z którymi mają do czynienia Panie (nietrzymanie moczu) oraz Panowie (leczenie prostatyzaburzeń wzwodu).

Wykwalifikowani lekarze medycyny estetycznej

Zespół lekarski z kliniki Kwel-Med dysponuje wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem, które wspierane jest specjalistycznymi nowościami technicznymi i naukowymi pojawiającymi się w branży medycznej i kosmetycznej. Nasi pracownicy uczestniczą w kursach i szkoleniach, by podnosić swoje kwalifikacje. Odbiciem tego – dosłownie – są różnego rodzaju certyfikaty i dyplomy zdobiące ściany naszej kliniki.

Robimy wszystko, by zapewnić Państwu maksymalny komfort i najwyższą jakość wykonywanych usług.

Przychodząc do Kwel-Medu, oddają się Państwo w dobre ręce. Zapraszamy mieszkańców Świecia, Bydgoszczy, Torunia, Tucholi, Chełmna, Grudziądza i okolic do umówienia się na wizytę w dogodnym terminie.