Krzysztof Kwela – lekarz – twórca firmy Kwel-Med

KrzysztofPołączenie umiejętności i wiedzy z zakresu urologii i medycyny estetycznej przez jednego lekarza to efekt wieloletnich przemyśleń. Jako urolog od ponad 15 lat zajmuję się leczeniem chorób układu moczowo-płciowego: nietrzymania moczu, impotencji, chorób prostaty, nawracających infekcji dróg moczowych o różnym podłoży czy kamicy moczowej. W okresie studiów, a następnie w czasie  specjalizacji lekarskiej odbyłem liczne szkolenia z tego zakresu w najlepszych oddziałach urologii zarówno w Polsce, jak i za granicą: w Belgii – w Brukseli: Vrije Universitet Brussels Hospital, w Szwecji – w Geteborgu: Ostra Sjukhuset, w Kanadzie – w Halifaxie: Dalhousie University Qeen Elizabeth Hospital.

W 1999 roku stworzyłem firmę Kwel-Med, dzięki czemu w latach 2000-2015 mogłem leczyć Pacjentki i Pacjentów urologicznych w Bydgoszczy, Świeciu, Więcborku, Nakle, Chełmży oraz Tucholi. Za mój priorytet uważałem rozwinięcie specjalistycznego lecznictwa urologicznego w powiecie świeckim, które stworzyłem od podstaw. Od 2006 roku prowadzę wyłącznie poradnię urologiczną w Świeciu. O sukcesie w tej dziedzinie świadczy ogromne zainteresowanie Pacjentów. Oprócz Pacjentek i Pacjentów ze Świecia, Chełmna i okolicznych gmin mam przyjemność gościć w poradni licznych Pacjentów z Bydgoszczy, Torunia, Grudziądza, Chojnic, Gdańska, a nawet odległego Olsztyna.

Zdobywając coraz większe doświadczenie w pracy z Pacjentami, zauważyłem, iż postrzegają oni swoje zdrowie znacznie szerzej niż tylko brak choroby. Dobra kondycja ciała stała się w ostatnich latach pożądanym atrybutem współczesnego człowieka. Zaburzenia wzwodu, pogorszenie jakości współżycia czy też nietrzymanie moczu przestały już być tematami tabu. Pacjentki i Pacjenci są zainteresowani nie tylko dłuższym, ale i maksymalnie zadowalającym  życiem. Dzisiejszy świat stawia też coraz większe wyzwania w kwestii naszego wyglądu. Schludność i skromność, choć wciąż w cenie, nie są już w czołówce najważniejszych cech. Obecnie liczy się witalność i nienaganny wygląd.

Tak właśnie pojawiło się moje zainteresowanie medycyną estetyczną. Szkolenia w tym zakresie rozpocząłem już w 2005 roku, a ich ukoronowaniem ich jest mój ogromny sukces – uzyskanie międzynarodowej specjalizacji w zakresie medycyny przeciwstarzeniowej w lutym 2014 roku. Dzięki temu mogę w profesjonalny sposób, zgodnie z najaktualniejszymi standardami, wspomóc Państwa w trosce atrakcyjny wygląd, dobre samopoczucie i wysoką samoocenę – serdecznie zapraszam do mojego gabinetu.