zabiegi na twarz bydgoszczWśród zabiegów laserowych ważne miejsce zajmują zabiegi na twarz. Polegają one na oddziaływaniu na skórę Pacjenta światłem lasera, przy pomocy aplikatura, by osiągnąć efekt regeneracji, odmłodzenia czy naprawy.

Szeroki zakres fal lasera pozwala na idealne dopasowanie do różnych typów skóry i zmian na jej powierzchni. Lasery używane w naszej placówce to nowoczesny, zaawansowany technologicznie sprzęt o wszechstronnym zastosowaniu. Zabiegi za ich pomocą przeprowadza wykwalifikowany personel medyczny, zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Pełen efekt odmłodzenia twarzy daje łączne, jednoczasowe zastosowanie lasera YAG X-lase i lasera dwutlenkowego Beladona.

Oferta Kwel-Med laserowych zabiegów na twarz

W naszej klinice oferujemy następujące zabiegi laserowe na twarz:

  • zamykanie naczynek,
  • usuwanie wąsika,
  • lifting twarzy,
  • usuwanie zmarszczek.

Zostały one sprawdzone klinicznie, są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Każdy laser stosowany w klinice Kwel-Med posiada chłodzenie oraz kontroluje nagrzewanie skóry, dzięki czemu nie dochodzi do oparzeń ani powstania blizn.

Po zabiegu laserowym na twarzy występuje tylko nieznaczne zaczerwienienie oraz minimalne obrzęki, które zwykle znikają w przeciągu jednego dnia. Później skóra odmładza się, staje się elastyczna i nabiera zdrowego, świeżego wyglądu.

Laserowe zabiegi na twarz – jednorazowo, ale z podtrzymaniem

Zabiegów laserowych twarzy nie trzeba powtarzać, gdyż ich działanie (przebudowa, odnowa skóry) jest permanentne. Nieraz trzeba jednak wykonywać zabiegi podtrzymujące. W zależności od potrzeby przeprowadza się je co roku lub nawet rzadziej. Dla przykładu – zabieg fotoodmładzania poprawiający ogólne parametry skóry (koloryt, jędrność, połysk) trzeba będzie powtórzyć, kiedy pojawią się nowe oznaki starzenia się skóry.

Będzie służył odmłodzeniu skóry, pobudzeniu jej naturalnych funkcji regeneracyjnych, zwiększeniu produkcji kolagenu. Natomiast przebarwienia, pieprzyki czy tatuaże wymagają jedynie jednorazowego zabiegu w celu ich usunięcia.

Ważne zalecenia

Należy bezwzględnie pamiętać, że zabiegi laserem na twarz powinny być wykonywane przez lekarzy, posiadających do tego odpowiednie kwalifikacje. Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo w czasie trwania zabiegu i likwiduje ryzyko powikłań.

Dlatego jeżeli decydujemy się na zabiegi laserowe, lepiej jest wybrać zabieg w klinice medycyny estetycznej lub w gabinecie lekarskim niż u kosmetyczki.

Zobacz więcej: