Oferta zabiegów:

  1. Mezoterapia preparatem Sunecos 1200 przy użyciu podciśnieniowego aparatu do mezoterapii.
  2. Crystalys- hydroksyapatyt wapnia.
  3. Nici PLLA spring.
  4. Likwidacja tkanki tłuszczowej (i/lub cellulitu).

Propozycje zabiegów od Kwel-Med

1. Mezoterapia preparatem Sunecos 1200 przy użyciu podciśnieniowego aparatu do mezoterapii.

Aparat do mezoterapii decyduje o bezbolesności i precyzji zabiegu. Zasysanie skóry i jednoczesne wkłuwanie mikroigieł na zadaną głębokość powoduje, ze nie podrażniamy zakończeń nerwowych a więc nie występuje bolesność. Procedura ta umożliwia podawanie preparatu na dokładnie określoną głębokość. Dzięki temu można działać w strefach dotychczas niedostępnych dla mezoterapii takich jak powieki górne i dolne oraz obszar powyżej górnej wargi.

Sunekos 1200 to innowacyjny wyrób medyczny. Uzupełnia on macierz międzykomórkową, dzięki czemu poprawia objętość oraz nawilżenie skóry. Składa się z wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego oraz aminokwasów. Modyfikuje strukturę dojrzałej skóry przywracając młodzieńczy owal twarzy. Morze być stosowany na twarz (okolice oczu, zmarszczki nad górną wargą, bruzdy nosowo- wargowe, lwie zmarszczki, zmarszczki na czole, przywracanie objętości policzków), szyję, dekolt oraz dłonie. Zabieg należy powtórzyć za 4 do 6 tygodni, wtedy efekty są bardzo trwałe.

zabieg medycyna estetyczna

2. Crystalys- hydroksyapatyt wapnia. Jest to wyrób medyczny który jest delikatnym wypełniaczem a zarazem bardzo silnym biostymulatorem. Pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu. Przywraca twarzy młodzieńczy wygląd, poprawia strukturę skóry. Może być zastosowany, gdy skóra jest dobrze odżywiona, w przeciwnym razie zalecane jest uprzednie zastosowanie terapii Sunekos. Dzięki dużej zawartości hydroksyapatytu wapnia efekt stymulacji może utrzymywać się nawet ponad 2 lata. Podawanie za pomocą kaniuli stanowi o bezbolesności zabiegu

  • Przeciwwskazania: ciąża, okres karmienia, choroby nowotworowe, niewyrównana cukrzyca, choroby autoimmunologiczne, zaburzenia krzepliwości krwi

3. Nici PLLA spring– Implementacja tych nici jest bezbolesna. Pozostają one w skórze działając jako biostymulator. Ulegają biodegradacji, czyli mówiąc kolokwialnie- rozpuszczeniu w ciągu kilku miesięcy. Ale ze względu na pobudzenie przez nie fibroblastów do wytworzenia kolagenu i elastyny efekty ich działania obserwuje się nawet przez 2- 3 lata. Poprawiają strukturę skóry i przywracają młodzieńczy wygląd.

Łączne wykonanie zabiegu 1 w połączeniu z zbiegiem 2 lub 3 to mój pomysł autorski. Pierwszymi adresatami takiego połączenia zabiegowego były najpierw osoby na stałe mieszkające za granicą, które do Polski przylatywały na zaledwie kilka dni. Oczekiwały bezoperacyjnego liftingu twarzy, który da efekty natychmiastowe, z czasem coraz większe. Jednocześnie musiał to być zabieg mało inwazyjny, nie pozostawiający zasinień ani blizn, taki który nie będzie przeciwwskazaniem do lotu samolotem, ani do stawienia się w miejscu pracy za kilka dni. Tak właśnie narodziła się koncepcja zabiegu łączonego: Sunekos i Crystalys lub Sunekos i nici PLLA Chyba wzbudził on duże zainteresowanie, bo w ostatnim czasie zaczęły się pojawiać się u mnie rodowite Brytyjki i Irlandki, które obserwowały spektakularne efekty u swoich polskojęzycznych koleżanek.

4. Likwidacja tkanki tłuszczowej (i/lub cellulitu) Pozbycie się tanki tłuszczowej oraz cellulitu to marzenie wielu kobiet a czasem i mężczyzn. Obecnie możemy zaoferować zabiegi bezpieczne i bezbolesne, które można wykonać w dobrze wyposażonym gabinecie, bez zaplecza typowej sali operacyjnej. Stosujemy 2 metody likwidacji tkanki tłuszczowej – lipolizę injekcyjną (intralipolizę), tj. destrukcję chemiczną – takimi preparatami jak Dermastabilon, Aqualyx , Cellutrix, lub odsysanie, tj. destrukcję mechaniczną.