Zacznijmy od Pacjentek i Pacjentów bo bez nich nie byłoby ani firmy Kwel – Med ani szkoleń z medycyny estetycznej ani medycyny w ogóle. Podczas szkoleń mogą Państwo skorzystać z zabiegów w znacznie niższej cenie. Dzieje się tak dlatego, że zysk ze szkolenia zapewniają nam głównie szkolący się lekarze. Oczywiście muszą oni wykonać zabiegi, stąd potrzeba zaangażowania Pacjentów. Czy zabiegi wykonane w czasie szkolenia są bezpieczne? Tak- są one bezpieczne, efektywne i bezbolesne. Szkolenia prowadzę osobiście i ściśle nadzoruję wszelkie działania lekarza, który się szkoli.

Zabiegi w Kwel-Med

Oczywiście zbiegi takie będą trwały nieco dłużej, w trakcie zbiegu będę omawiał związane z nim zagadnienia a nadto odpowiadał na pytania szkolących się. Zabiegi takie są znakomitym rozwiązaniem dla osób dla których podstawowym kryterium jest cena zabiegu.

zadowolen klienci medycyny estetycznej

Przejdźmy z kolei do Lekarzy którzy będą się szkolić. Bardzo wielu z Państwa słyszało o prowadzonych przeze mnie szkoleniach a całkiem sporo w nich uczestniczyło. Dla przypomnienia. Przede wszystkim jestem lekarzem praktykiem z wieloletnim doświadczeniem. Szkolenia są dla mnie zajęciem dodatkowym (przede wszystkim wykonuję zabiegi i leczę Pacjentów). Przekazuję wiedzę praktyczną, pokazuję to co na co dzień robię- a robię to co daje przewidywalne rezultaty i przynosi wymierny zysk. Zapewniam Państwa, ze Pacjent chętnie zapłaci za bezpieczny, skuteczny zabieg.

Ciekawe początki

Ponad 25 lat temu również szkoliłem się jako młody chirurg pod okiem moich doświadczonych starszych kolegów w/g tzw. starej, dobrej szkoły chirurgicznej i teraz ja jako szkolący utrzymuje ten system, bo uważam, ze jest najlepszy. Co więcej nie będę Państwa naciągał  na jakieś kursy poszatkowane na kawałki bo ani to w mojej naturze nie leży ani nie mam na to czasu. Takie tanie, cząstkowe kursy mają taką dziwną cechę- niby będzie tanio ale jak zsumujesz to będzie drogo. Przykład (metaforyczny)- ktoś ci proponuje kurs prowadzenia samochodu 2500 zł. Drogo…. Ale ktoś inny zaprasza cię na wstępny kurs prowadzenia samochodu: 750 zł. Super- oczywiście idziesz. Już ci pokazali gdzie kierownica. Umiesz wsiadać i wysiadać. Wiesz gdzie hamulec ręczny. No ale przecież… No oczywiście i dlatego musisz przyjść na poziom średniozaawansowany. Przyszedłeś i teraz umiesz już włączyć silnik, wiesz gdzie gaz i hamulec, wiesz jak się zmienia biegi. A wszystko to za jedyne 1100 zł.

No masz rację…  Oczywiście, że  z taką wiedzą nie zdasz egzaminu. Musisz przyjść na upper- intermediate. No tu już wypas. Nawet sam poprowadziłeś auto kawałek po placu manewrowym. I też tylko 1100 zł. A…. że chciałbyś pojeździć po mieście. No… tu już drożej- ale rozumiesz: paliwo, instruktor który z tobą pojeździ po mieście ale masz rabat więc tylko 1700 zł. I co z tego że w sumie 4650 zł…. I tak nie zdasz, bo już zapomniałeś co było na początku. I sam zobacz jak ładnie wyskoczyłeś z pieniążków. Zdradzę ci sekret: właściciel tej szkoły zapłacił za szkolenie jak cię wydy… tzn. jak zrobić żebyś zostawił jak najwięcej pieniążków. Masz się uczyć ale nie nauczyć. Za to szkolenie ty również zapłaciłeś i to jest najśmieszniejsze. Znasz to skądś?

Walory szkolenia

Ja natomiast chcę żebyście od razu po moim szkoleniu wykonywali zabiegi a w ciągu 3 do 6 tygodni mieli zwrot kosztów szkolenia…. A potem zarabiali- tak po prostu. Jeżeli zachcecie przyjechać na kolejne szkolenie to fajnie- zapraszam. Zarobicie jeszcze więcej Stąd formuła szkoleń 3- dniowych. Po szkoleniach będziecie mieli ze mną stały kontakt za pośrednictwem grupy fb Qltowe Szkolenia z Medycyny (nie tylko) estetycznej. Tam będą formularze zgód na zabiegi, wyjaśnienia problemów i wszystko co potrzebne. Już w tej chwili tworzę sieć gabinetów partnerskich, które będą prowadziły wspólny marketing, wspólną politykę cenową i gwarantowały wysoka jakość wykonywanych zabiegów.

Nie masz tyle pieniędzy to pożycz albo weź kredyt. Uwaga- jeżeli nie wierzysz że szybko zarobisz takie pieniądze- to masz racje- nie zarobisz i wtedy Twój udział w moim kursie nie ma sensu. Jeżeli jednak wierzysz że zarobisz- to wtedy również masz rację- i wtedy Cię zapraszam. Z racji powyższego- u mnie nie ma żadnych statuetek, wyróżnień dla firmy, dofinansowań itp. O wszelkich laurach, statuetkach i innych pierdołach możesz poczytać w moim poście na blogu kwel- lex. Te wszystkie pseudo- wyróżnienia się po prostu kupuje- to zwykłe oszustwo. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak prowadzę kursy to pogadaj ze swoimi kolegami Lekarzami, których szkoliłem- znajdziesz ich całkiem sporo.

No i na zakończenie…. Decyzja należy do Ciebie. Jeżeli masz ochotę to zapraszam.

www.szkoleniazmedycynyestetycznej.pl