Zacznijmy od Pacjentek i Pacjentów bo bez nich nie byłoby ani firmy Kwel – Med ani szkoleń z medycyny estetycznej ani medycyny w ogóle. Podczas szkoleń mogą Państwo skorzystać z zabiegów w znacznie niższej cenie. Dzieje się tak dlatego, że zysk ze szkolenia zapewniają nam głównie szkolący się lekarze. Oczywiście muszą oni wykonać zabiegi, stąd potrzeba zaangażowania Pacjentów. Czy zabiegi wykonane w czasie szkolenia są bezpieczne? Tak- są one bezpieczne, efektywne i bezbolesne. Szkolenia prowadzę osobiście i ściśle nadzoruję wszelkie działania lekarza, który się szkoli. Oczywiście zbiegi takie będą trwały nieco dłużej, w trakcie zbiegu będę omawiał związane z nim zagadnienia a nadto odpowiadał na pytania szkolących się. Zabiegi takie są znakomitym rozwiązaniem dla osób dla których podstawowym kryterium jest cena zabiegu.

Przejdźmy z kolei do Lekarzy którzy będą się szkolić. Bardzo wielu z Państwa słyszało o prowadzonych przeze mnie szkoleniach a całkiem sporo w nich uczestniczyło. Dla przypomnienia. Przede wszystkim jestem lekarzem praktykiem z wieloletnim doświadczeniem. Szkolenia są dla mnie zajęciem dodatkowym (przede wszystkim wykonuję zabiegi i leczę Pacjentów). Przekazuję wiedzę praktyczną, pokazuję to co na co dzień robię- a robię to co daje przewidywalne rezultaty i przynosi wymierny zysk. Zapewniam Państwa, ze Pacjent chętnie zapłaci za bezpieczny, skuteczny zabieg. Ponad 25 lat temu również szkoliłem się jako młody chirurg pod okiem moich doświadczonych starszych kolegów w/g tzw. starej, dobrej szkoły chirurgicznej i teraz ja jako szkolący utrzymuje ten system, bo uważam, ze jest najlepszy. Co więcej nie będę Państwa naciągał  na jakieś kursy poszatkowane na kawałki bo ani to w mojej naturze nie leży ani nie mam na to czasu. Takie tanie, cząstkowe kursy mają taką dziwną cechę- niby będzie tanio ale jak zsumujesz to będzie drogo. Przykład (metaforyczny)- ktoś ci proponuje kurs prowadzenia samochodu 2500 zł. Drogo…. Ale ktoś inny zaprasza cię na wstępny kurs prowadzenia samochodu: 750 zł. Super- oczywiście idziesz. Już ci pokazali gdzie kierownica. Umiesz wsiadać i wysiadać. Wiesz gdzie hamulec ręczny. No ale przecież… No oczywiście i dlatego musisz przyjść na poziom średniozaawansowany. Przyszedłeś i teraz umiesz już włączyć silnik, wiesz gdzie gaz i hamulec, wiesz jak się zmienia biegi. A wszystko to za jedyne 1100 zł. No masz rację…  Oczywiście, że  z taką wiedzą nie zdasz egzaminu. Musisz przyjść na upper- intermediate. No tu już wypas. Nawet sam poprowadziłeś auto kawałek po placu manewrowym. I też tylko 1100 zł. A…. że chciałbyś pojeździć po mieście. No… tu już drożej- ale rozumiesz: paliwo, instruktor który z tobą pojeździ po mieście ale masz rabat więc tylko 1700 zł. I co z tego że w sumie 4650 zł…. I tak nie zdasz, bo już zapomniałeś co było na początku. I sam zobacz jak ładnie wyskoczyłeś z pieniążków. Zdradzę ci sekret: właściciel tej szkoły zapłacił za szkolenie jak cię wydy… tzn. jak zrobić żebyś zostawił jak najwięcej pieniążków. Masz się uczyć ale nie nauczyć. Za to szkolenie ty również zapłaciłeś i to jest najśmieszniejsze. Znasz to skądś?

Ja natomiast chcę żebyście od razu po moim szkoleniu wykonywali zabiegi a w ciągu 3 do 6 tygodni mieli zwrot kosztów szkolenia…. A potem zarabiali- tak po prostu. Jeżeli zachcecie przyjechać na kolejne szkolenie to fajnie- zapraszam. Zarobicie jeszcze więcej Stąd formuła szkoleń 3- dniowych. Po szkoleniach będziecie mieli ze mną stały kontakt za pośrednictwem grupy fb Qltowe Szkolenia z Medycyny (nie tylko) estetycznej. Tam będą formularze zgód na zabiegi, wyjaśnienia problemów i wszystko co potrzebne. Już w tej chwili tworzę sieć gabinetów partnerskich, które będą prowadziły wspólny marketing, wspólną politykę cenową i gwarantowały wysoka jakość wykonywanych zabiegów.

Nie masz tyle pieniędzy to pożycz albo weź kredyt. Uwaga- jeżeli nie wierzysz że szybko zarobisz takie pieniądze- to masz racje- nie zarobisz i wtedy Twój udział w moim kursie nie ma sensu. Jeżeli jednak wierzysz że zarobisz- to wtedy również masz rację- i wtedy Cię zapraszam. Z racji powyższego- u mnie nie ma żadnych statuetek, wyróżnień dla firmy, dofinansowań itp. O wszelkich laurach, statuetkach i innych pierdołach możesz poczytać w moim poście na blogu kwel- lex. Te wszystkie pseudo- wyróżnienia się po prostu kupuje- to zwykłe oszustwo. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak prowadzę kursy to pogadaj ze swoimi kolegami Lekarzami, których szkoliłem- znajdziesz ich całkiem sporo.

No i na zakończenie…. Decyzja należy do Ciebie. Jeżeli masz ochotę to zapraszam.

www.szkoleniazmedycynyestetycznej.pl