Powiększanie prącia kwasem hialuronowym. Na samym początku muszę podkreślić: zwiększamy obwód prącia,  nieco wydłużamy prącie w spoczynku, natomiast nie ma sposobu wydłużenia prącia we wzwodzie (ponieważ nie da się wydłużyć ciał jamistych).

Zabieg jest niebolesny- stosujemy znieczulenie miejscowe u podstawy prącia. Wykonanie zabiegu trwa zwykle ok. 1/2 godziny.

Przez 3 tygodnie nie należy podejmować współżycia.

Skuteczny produkt

Używam kwasu DeneB produkcji koreańskiej, który jest bardzo dokładnie przebadany (badania ponad 10- letnie), ma atest do wykorzystania na ciało a moje kilkuletnie doświadczenia w pracy z tym kwasem wskazują na jego efektywność i bezpieczeństwo.

I uwaga: na rynku internetowym pojawiają się podróbki– należy go nabywać bezpośrednio od przedstawiciela – może go nabyć wyłącznie lekarz (dobra wiadomość: osoby po szkoleniu u mnie otrzymują rabat na zakup pierwszych opakowań).

powiększenie prącia możliwe w każdym wieku

O powiększaniu prącia

Należy zwrócić uwagę na produkty innych firm, gdzie w ulotce pojawia się jednoznaczna informacja, że produkt nie może być wykorzystany w obrębie narządów intymnych. Jeżeli zastosujecie u pacjenta taki produkt i wystąpią powikłania- niekoniecznie od razu, czasem po kilku latach- jesteście na przegranej pozycji.

Tak jak mówiłem wcześniej: nie ryzykujcie zdrowia czy to swojego czy swoich pacjentów dla nieco niższej ceny.

Leczenie powikłań jest znacznie droższe a czasem niemożliwe.