Powiększanie ust kwasem hialuronowym Bydgoszcz

Pełne i zmysłowe usta są marzeniem każdej kobiety oraz obiektem zachwytu mężczyzn. A co jeśli natura w twórczym pośpiechu obdarzyła nas tylko wąską kreską? W drogerii setki pomadek w pięknych kolorach. A wąska kreska pomalowana nawet najdroższą szminką wciąż będzie tylko wąską kreską … Na szczęście medycyna estetyczna znalazła na to sposób.

Kwas hialuronowy naturalnie występuje w organizmie każdego człowieka i jest odpowiedzialny za utrzymanie kondycji skóry oraz stawów. W młodym organizmie występuje w dużych ilościach, natomiast wraz z wiekiem zaczyna go ubywać, a skóra traci jędrność i elastyczność.

Przebieg zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym

Jest to prosty i w większości przypadków zupełnie bezbolesny zabieg (przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego), trwający od 15 do 30 minut. Preparat aplikowany jest za pomocą iniekcji. Po zabiegu pojawia się opuchlizna, która może otrzymywać się od kilku do kilkunastu dni – zależy to od indywidualnych predyspozycji fizycznych Pacjenta.

Kwas hialuronowy służy nie tylko powiększaniu ust. Jego zadanie to również nawilżanie, wyrównanie konturu, uniesienie opadających kącików.

Jak często należy powtarzać zabieg powiększania ust?

Kwas hialuronowy wchłania się w sposób naturalny. Efekt powiększenia usta utrzymuje się od 8 do 12 miesięcy, później zabieg należy powtórzyć.

Aby osiągnąć naturalny i oczekiwany efekt należy ściśle trzymać się wskazówek dotyczących pielęgnacji ust po zabiegu. Zalecane jest ograniczenie mimiki twarzy w okresie schodzenia opuchlizny, unikanie słońca (również solarium) oraz wykonywanie okładów chłodzących.

Czy nie będę karykaturą samej siebie?

Z takimi obawami specjaliści w klinice Kwel-Med stykają się niemal przy każdym zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym. Pragniemy uspokoić – zawsze stawiamy na naturalność i zadowolenie Pacjenta.