Korekcja podbródka BydgoszczTwarz jest naszą wizytówką, a jej wygląd zmienia się z wiekiem. Jej skóra, podobnie jak skóra na całym ciele, traci jędrność,  staje się wiotka. Uwidacznia się to szczególnie w obrębie podbródka i ramion.

Wiotkość podbródka i ramion po pięćdziesiątce

Wiszący, podwójny podbródek oraz wiotkie zwisające ramiona to problem wielu Pań i Panów po 50 roku życiu. Na szczęście już w chwili obecnie istnieją skuteczne metody terapii tego typu kosmetycznych defektów.

Terapeutyczna technika stosowana w Kwel-Med

Idealną opcją jest jednoczesne oddziaływanie fala radiową i głęboko penetrującą falą ultradźwiękową. Dodatkowe zastosowanie elektroporacji umożliwia podanie składników odżywczych do tkanek głębokich, co jeszcze wzmacnia efekty terapeutyczne.

Zarówno w przypadku podbródka, jak i ramion możliwe też jest zastosowanie radiofrekfencji igłowej. A w przypadku dłużej ilości tkanki tłuszczowej, odkładającej się na ramionach, możliwe jest zastosowanie kriolipolizy.

Możliwości poprawy stanu podbródka i ramiona jest wiele, wszystkie dostępne są w Kwel-Medzie – zachęcamy, by z nich skorzystać.