Kiedy oglądamy kolorowe czasopisma lub czytamy ploteczki internetowe, kiedy widzimy te wszystkie piękne modelki i aktorki o gładkich, idealnych buziach i czytamy, że „to wszystko zasługa dobrych genów”, to zaczynamy się zastanawiać, dlaczego nam nikt nie przekazał tych cudownych „dobrych genów” wiecznej młodości.

Nici kosmetyczne – zjawiskowe efekty estetyczne

Kwel-Med proponuje swoim Klientom sposób na poprawienie tego, o co nie zadbała natura. Skutek zastosowania nici kosmetycznych, o których mowa, jest spektakularny. Zabieg nie pozostawia blizn, nie narusza naturalnego wyglądu oraz mimiki twarzy, nie wymaga długiej rekonwalescencji. Pozwala natomiast na cieszenie się gładką i napiętą skórą już po pierwszym zabiegu – i to bez użycia skalpela.

Medyczne nici PDO Bydgoszcz

Jak działają nici kosmetyczne?

Ich główne zadanie to modelowanie owalu twarzy oraz wygładzenie zmarszczek. Wprowadzone pod skórę – stymulują produkcję nowego kolagenu – białka odpowiedzialnego za utrzymanie napięcia i jędrności skóry.

Ponadto, pobudzana jest synteza innego białka – elastyny, odpowiedzialnej za sprężystość i elastyczność skóry. Rezultaty zaczynają się uwidoczniać po 6 tygodniach, po 3-4 miesiącach stają się niezaprzeczalnie widoczne, a efekt końcowy zobaczymy po całkowitym wchłonięciu nici, czyli nawet po 1,5 roku.

Proces ten jest tak długotrwały, ponieważ podstawą działania nici kosmetycznych jest stymulacja produkcji kolagenu – a działanie nie jest natychmiastowe.

Dlaczego ten produkt?

Zalety stosowania nici kosmetycznych:

  • odmłodzenie i poprawa sprężystości oraz elastyczności skóry,
  • zagęszczenie i wzmocnienie struktury tkanki skórnej,
  • redukcja zmarszczek,
  • modelowanie owalu twarzy,
  • modelowanie sylwetki,
  • lifting piersi,
  • podniesienie brwi,
  • redukcja rozstępów.

Nici kosmetyczne okazały się przełomem we współczesnej medycynie estetycznej. Za ich pomocą uzyskujemy widowiskowy efekty odmłodzenia bez obaw, że twarz stanie się „wyprasowaną” maską.

Warto zapoznać się z tą innowacyjną propozycją klinki Kwel-Med.