Ujędrnianie piersi bydgoszczDekolt bez kompleksów jest marzeniem wielu kobiet. Niestety mnóstwo czynników wpływa negatywnie na jędrność biustu, zaczynając od źle dobranych staników, przez ciążę aż do uwidocznienia się konsekwencji upływu czasu. Paniom, które chciałyby zaradzić tego typu zmianom proponujemy profesjonalne zabiegi ujędrniania piersi.

Przyczyny braku jędrności piersi

Skóra na piersiach poddawana jest wielu negatywnym czynnikom:

  • nadmierna ekspozycja na promienie UV,
  • miany w czasie ciąży,
  • karmienie piersią,
  • radykalne diety odchudzające,
  • nieodpowiednia pielęgnacja,
  • wiek.

Skutkiem tego wszystkiego jest zmiana struktury skóry – włókna kolagenu i elastyny zanikają, przez co staje się ona wiotka, a piersi tracą swoją sprężystość.

Nowoczesne rozwiązania z zakresu medycyny estetycznej pozwalają łagodzić skutki tych procesów.

Zabiegi ujędrniające piersi w Kwel-Medzie

  • Mezoterapia  – to cykliczne śródskórne lub podskórne podawanie skutecznych dawek środka farmakologicznego (witamin, wyciągów roślinnych) na określonej powierzchni skóry dotkniętej problemem estetycznym. Jest to niechirurgiczny sposób na poprawienie wyglądu. Śródskórne iniekcje substancji czynnych intensyfikują metabolizm komórek, stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, co poprawi kształt i jędrność biustu.
WAŻNE: Macrolane, będący sposobem na ujędrnienie piersi, opartym na technologii NASHA (Stabilized Non-Animal Hyaluronic Acid – stabilizowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego) obecnie jest niezalecany do stosowania w ujędrnianiu piersi. Był pierwszym produktem do wstrzykiwania w dużych objętościach, ponieważ jest nieinwazyjny, a sam płyn (na bazie kwasu hialuronowego) występuje naturalnie w organizmie. Wydawał się stanowić Idealny wybór dla kobiet, które nie chcą implantów, a pragną w szybki i łatwy sposób uzyskać utraconą jędrność piersi. Obecnie wycofany ze względu na obrazy mammograficzne, które po jego podaniu były niejasne i uniemożliwiały szybkie rozpoznanie nowotworu piersi.

 

Kwel-Med wychodzi naprzeciw potrzebom Pacjentek – tu uzyskają Panie poradę dotyczącą wyboru odpowiedniej metody ujędrniania piersi. Jesteśmy przekonani, że zdrowie i dobry wygląd idą ze sobą w parze, dlatego w naszej klinice proponujemy tylko kompleksowe rozwiązania.