Aby zapewnić naszym Pacjentom najwyższą jakość usług, zabiegi pielęgnacyjne wykonywane w Centrum Medycznym Kwel-Med oparte są na recepturach dwóch uznanych laboratoriów kosmetycznych: amerykańskiej marki Dermalogica oraz francuskiej marki Monduniq, charakteryzujących się bezpieczeństwem i efektywnością składników na farmaceutycznym poziomie.

Przygotowaliśmy dla Państwa profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne twarzy, szyi i dekoltu dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagającej skóry.

  • Ascorbic Forte – zabieg rozjaśniająco-stymulujący z 16% czystą witaminą C
  • Volumeric – zabieg modelujący owal twarzy z maską gipsową
  • Siła Jadu Węża – zabieg silnie liftingujący, alternatywa dla botoksu
  • Sekret Ślimaka – zabieg regenerujący dla skór suchych i wrażliwych
  • Laser-IQ – zabieg łagodzący rumień do cery naczyniowej
  • Ultracalming – zabieg silnie łagodzący do cery bardzo wrażliwej, również z trądzikiem różowatym
  • Age Smart – zabieg przeciwstarzeniowy, do cery dojrzałej ze znaczną utratą jędrności

 

  Zabieg Ascorbic Forte to idealna pielęgnacja dla cer zmęczonych, poszarzałych, z widocznymi przebarwieniami i drobnymi zmarszczkami.
Dzięki zastosowaniu przygotowywanego bezpośrednio przed aplikacją roztworu stężonej witaminy C oraz specjalnej rozjaśniającej maski, skóra staje się promienna, świeża i pełna blasku a dodatkowo wzmacniamy naczynia krwionośne i stymulujemy syntezę włókien kolagenowych.

Cena zabiegu:  300 zł


  Volumeric to zabieg przeznaczony dla skór z obniżoną elastycznością, dojrzałych, wymagających silnej stymulacji.
Substancje aktywne zawarte w koncentracie wypełniającym osadzają się w zagłębieniach skóry dając natychmiastowy efekt spłycenia zmarszczek a także stymulują naturalne procesy regeneracyjne. Termoaktywna maska gipsowa wspaniale modeluje owal twarzy i daje efekt liftingu.

Cena zabiegu:  300 zł


  Siła Jadu Węża to idealna kuracja dla cer dojrzałych, z licznymi zmarszczkami, wymagających natychmiastowego efektu silnego liftingu.
Opatentowana substancja przypominająca składem jad żmii daje uczucie łagodnej relaksacji mięśni, a co za tym idzie spłycenia bruzd i zmarszczek. Skóra po zabiegu jest napięta, wygląda młodziej i bardziej promiennie. Zabieg może być traktowany jako przygotowanie cery do ważnej uroczystości czy wyjścia, kiedy chcemy wyglądać jak najlepsza wersja siebie.

Cena zabiegu:  350 zł


  Sekret Ślimaka to głęboko odżywczy, regenerujący zabieg odpowiadający na potrzeby skóry suchej i wrażliwej, wymagającej troskliwej pielęgnacji.
Zawarty w kosmetykach ekologiczny i naturalny ekstrakt ze śluzu ślimaka przyspiesza odnowę podrażnionej skóry, odbudowuje barierę hydro-lipidową naskórka a także doskonale nawilża i łagodzi drobne stany zapalne.

Cena zabiegu:  250 zł


  Laser – IQ to kojąco-łagodzący fotodynamiczny zabieg do skóry naczyniowej i wrażliwej.
Wykorzystana w kosmetykach zaawansowana technologia pochłaniania promieniowania UV i przekształcania go do światła widzialnego o barwie czerwonej sprawia, że skóra goi się szybciej a naczynia krwionośne są chronione i nie dochodzi do ich niekontrolowanego rozrostu pod wpływem ultrafioletu. Laser – IQ zawiera także aminokwasy wyizolowane z drożdży, niezbędne w tworzeniu macierzy pozakomórkowej skóry właściwej.

Cena zabiegu:  250 zł


  Ultracalming to doskonała propozycja dla skór bardzo wrażliwych, reaktywnych, podrażnionych innymi zabiegami kosmetologii estetycznej.
Zawarte w kosmetykach mieszanki składników roślinnych zapewnią ukojenie nawet najbardziej wymagającej cerze. Podczas zabiegu szybko ustępuje świąd, uczucie pieczenia i ściągnięcia skóry, staje się ona nawilżona, zregenerowana i pełna energii.

Cena zabiegu:  350 zł


  Age Smart to wyjątkowo silny zabieg Dermalogica, specjalnie stworzony dla klientów martwiących się objawami starzenia skóry, przedwczesnym starzeniem oraz oznakami fotostarzenia i uszkodzeniami posłonecznymi.
Zastosowane w preparatach aminokwasy i białka soi idealnie wbudowują się w skórę, uzupełniając ubytki i stymulując ją do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych zapewniających skórze nowe „rusztowanie”.

Cena zabiegu:  350 zł


Każdy zabieg – przy braku przeciwwskazań – można wzbogacić o medyczny peeling kawitacyjny, dopłacając 150zł do ceny wybranej pielęgnacji.