Laseroterapia bydgoszczLaser to niewątpliwie jedna z najważniejszych zdobyczy technicznych współczesnej medycyny. Dzięki laserowi otworzyły się nowe możliwości w leczeniu bólu różnego pochodzenia oraz defektów estetycznych u osób z różnymi problemami.

Laseroterapia w leczeniu bólu

Lasery znalazły szerokie zastosowanie w terapii leczenia bólu. Dzięki temu Pacjenci nie są już skazani wyłącznie na środki farmakologiczne obciążające układ pokarmowy i odpornościowy. Laseroterapia z powodzeniem stosowana jest w likwidowaniu stanów zapalnych, regeneracji komórek i tkanek, usprawnianiu przemiany materii.

Laseroterapia w medycynie estetycznej

medycynie estetycznej lasery również znalazły szerokie zastosowanie. Kwel-Med proponuje swoim Państwu szeroki wachlarz zabiegów laserowych:

Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu metoda ta szybko stała się jedną z podstawowych propozycji w ofercie dobrych gabinetów medycyny estetycznej. Trudno przecenić ich niezwykłych właściwości. Dla niektórych Pacjentów laseroterapia jest nie tylko rozwiązaniem problemów natury estetycznej. To również terapia duszy. Szpecące blizny, żylaki, grzybica potrafią mocno zdominować myśli i skupić złe emocje, obniżyć samoocenę.

Usuwając te oraz inne defekty estetyczne przywracamy naszym Pacjentom uśmiech i energię. W Kwel-Med radość Pacjenta staje się radością naszych specjalistów.