Laserowe odmładzanie okolic intymnych bydgoszcz

Wraz z upływem czasu kobiece oblicze pokrywa coraz gęstsza i bardziej wyraźna siatka zmarszczek – skóra traci jędrność i elastyczność. Starzeje się cały organizm, a więc i okolice intymne. Może to być powodem dyskomfortu psychicznego i skutkować wycofaniem z życia seksualnego. A przecież życie zaczyna się… dopiero po pięćdziesiątce!

Erotyka dla dojrzałych – laserowe zabiegi odmładzające okolice intymne

Tego typu zabieg laserowy jest całkowicie nieinwazyjny, bezpieczny i bezbolesny. Wiązka laserowa pobudza wytwarzanie kolagenu i elastyny w błonie śluzowej pochwy. Efektem jest ujędrnienie i poprawienie napięcia skóry oraz zmniejszenie obwodu pochwy. Laserowe odmładzanie okolic intymnych w znacznym stopniu poprawia jakość i komfort życia kobiety, intensyfikuje jej doznania seksualne, a przede wszystkim – dodaje pewności siebie.

Laserowe odmładzanie okolic intymnych – na czym to polega?

Zastosowanie lasera daje możliwość bardzo precyzyjnego, kontrolowanego i bezpiecznego dostarczenia energii światła laserowego do kanału pochwy oraz obszaru wejścia do pochwy. Efektem tego jest ogrzanie tkanki i zawartego w niej kolagenu, który natychmiast ulega skurczeniu – włókna robią się krótsze i grubsze, a to w konsekwencji prowadzi do kurczenia i zmniejszania się naświetlanych struktur. Rozpoczynają się również procesy remodelowania i tworzenia nowego kolagenu. Dzięki temu leczona tkanka wydaje się młodsza, bardziej napięta i elastyczna, co tym samym oznacza zmniejszenie wiotkości pochwy oraz niwelowanie skutków zespołu rozluźnienia pochwy.

Zabieg odmłodzenia okolic intymnych trwa około 30 minut i nie wymaga rekonwalescencji – Pacjentka bezpośrednio po zabiegu może wrócić do swoich codziennych zajęć. Przez około tydzień może występować lekki jałowy przesięk surowiczy jako objaw prawidłowo przebiegającego procesu regeneracyjnego śluzówki i kolagenu ścian pochwy. Jedynym zaleceniem jest zakaz utrzymywania stosunków płciowych przez tydzień od zabiegu.

Do uzyskania zadowalających skutków klinicznych, które widoczne są po około miesiącu, wystarczy tylko jeden zabieg, jednak przy bardziej zaawansowanym problemie jednokrotny zabieg odmładzający okolice intymne może okazać się niewystarczający. W takich przypadkach procedurę można powtórzyć. Do jej przeprowadzenia wykorzystujemy laser Belandona.

Kwel-Medzie rozumiemy, że rozmowa o problemie rozluźnienia struktur tkankowych pochwy może być dla Pacjentek krępująca. Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści zawsze starają się wytworzyć przyjazną atmosferę. Szanujemy intymność naszych Pacjentek i do każdej podchodzimy z należytym szacunkiem oraz delikatnością.